Propojení s Shoptet

Nainstalujte si Shoptet doplněk

Nejjednodušší cesta, jak Notifikuj rychle a bez zásahu do kódu nainstalovat na Váš Shoptet je pomocí Shoptet doplňku: https://doplnky.shoptet.cz/notifikuj

Nedaří se vám doplněk na Shoptetu nainstalovat?

Pokud se vám zobrazuje upozornění s chybou při instalaci doplňku, je to způsobeno tím, že pro přihlášení do administrace vašeho webu na Shoptetu zřejmě používáte stejnou emailovou adresu, pod kterou již máte založený účet v Notifikuj.
 
Doplněk totiž při aktivaci automaticky zaregistruje nový účet v Notifikuj pod emailovou adresou, která je uvedena v administraci webu, a automaticky nasadí pixel skript z nového účtu na web.
 
Pokud však doplněk identifikuje, že v Notifikuj již existuje účet pod touto emailovou adresou, k aktivaci nedojde a zobrazí se vám příslušné upozornění.
 
V takovém případě tedy můžete na daný web nasadit pixel manuálním způsobem. K tomu můžete využít postup níže:
 

Jde to i bez doplňku

Chcete-li na webu zobrazovat notifikace, ale nechcete instalovat Shoptet doplněk, v tomto návodu se dozvíte, jak během 1 minuty na pár kliknutí nainstalovat kód Pixelu.

Krok 1: Přihlaste se do Administrace Shoptet

V levém menu klikněte na záložku „Vzhled a obsah“ a v rozbaleném menu vyberte položku „Editor“.

Shoptet propojení

Krok 2: Vložte kód Pixelu na web

Na stránce Editor vzhledu vyberte na liště záložek „HTML kód“ a do pole Záhlaví (před koncovým tagem HEAD) vložte zkopírovaný kód Pixelu, který je v Uživatelském účtu Notifikuj pod záložkou > Instalace Pixelu.
Změnu uložte.

Shoptet propojení

Krok 3: Aktivujte kód Pixelu

Proveďte autorizační návštěvu webu (ideálně v anonymním okně prohlížeče).
Pokud vše proběhlo v pořádku, na stránce Instalace Pixelu se URL objeví v seznamu webů a zašedlé pole se zprávou „Váš Pixel zatím neodesílá žádná data“ se změní v zelenou zprávu „Váš Pixel je nainstalován správně“.

Co dál? Pokračujte na nastavení nové kampaně >>>