Propojení s Openservis

Využíváte-li eshop na systému Openservis, v následujícím návodu Vám krok po kroku popíšeme, jak si Pixel snadno nasadíte během pár minut.  

Kde Pixel kód najdete?


V aplikaci Notifikuj v sekci Instalace Pixelu:

 

Postup nasazení Pixelu přes Openservis:

Pokud chcete aplikovat Pixel na systém Openservis, je třeba nasadit skript přes Google Tag Manager. Nejprve tedy vložte skript do Google Tag Manageru. Jak na to se dočtete v tomto návodu.

Google Tag Manager není běžnou součástí platformy, modul tedy najdete na tomto odkazu:
https://psmoduly.cz/gtm-google-tag-manager-58/marketing.htm


Jestli již máte vložený Pixel v Google Tag Manageru, zamiřte do administrace Vašeho webu a v levém postranním menu najeďte na sekci Moduly a služby. Zobrazí se další nabídka ve které klikněte opět na položku Moduly a služby:

Do vyhledávacího pole Seznam modulů napište "gtm", abyste vyhledali modul Google Tag Manager. Poté klikněte na tlačítko Konfigurace, abyste mohli modul editovat:

Do pole Označení Google Tag Manager vložte zkopírované ID kontejneru, ve kterém se nachází Pixel, z Vašeho účtu v Google Tag Manageru a změny potvrďte tlačítkem Uložit:

 

Správné nasazení Pixelu ověříte zpět v aplikaci Notifikuj v sekci Instalace Pixelu. Proveďte první návštěvu Vašeho webu a jestliže je Pixel nasazen správně, zobrazí se informace o zachycené doméně a zpráva, že jsme zachytili první data na Vašem webu.

 

Vše běží tak, jak má? Paráda. Pokračujte k nastavení Vaší první Notifikuj kampaně. 

To pro Vás bude hračka a za pár minut se už budou notifikace zobrazovat i na Vašem webu.

 

URL pro spárování notifikací posledních objednávek je "doména/objednavka-opc".

Pro nastavení cílové URL pro A/B testy použijte URL "doména/potvrzeni-objednavky".