2. Vložte API klíč Heureka

Chcete-li zobrazovat notifikace s hodnocením a recenzemi z Heuréka CZ/SK, je nutné do pole API klíč Heuréka vložit unikátní alfanumerický kód, který najdete v administračním rozhraní vašeho Heuréka účtu.

Pozn: Nejprve ověřte, zda je kód Pixelu nainstalován na všech stránkách, kde chcete zobrazovat notifikace.

Krok 1: Otevřete Administraci e-shopu

Přihlaste se do svého Heuréka účtu.
V horním menu vyberte záložku Administrace e-shopu a kliknutím ji otevřete.

Krok 2: Otevřete záložku Ověřeno zákazníky

V levém administračním menu vyhledejte odkaz Ověřeno zákazníky a kliknutím záložku otevřete.

Krok 3: Zkopírujte Tajný klíč a vložte do Notifikuj

V případě, že máte na Heuréce dostatek hodnocení a splňujete podmínky pro získání a držení certifikátu Ověřeno zákazníky, najdete níže na stránce Tajný klíč. Je nutné mít dostatek hodnocení a vlastnit certifikát Ověřeno zákazníky, jinak notifikace Heureka nebudou fungovat.
Zkopírujte unikátní alfanumerický kód a v Uživatelském účtu Notifikuj jej vložte do připraveného pole na stránce Heuréka API klíč.

Krok 4: Pojmenujte a uložte nový API klíč

Než API klíč uložíte, pojmenujte ho a zvolte jazykovou verzi klíče – CZ nebo SK.

Na důkaz správně vloženého Tajného klíče se červený vykřičník změní v zelenou fajfku. Pak už je čas na spuštění první kampaně – třeba s recenzemi a hodnocením.


Info: Pod položkou Heuréka API najdete v horní části stránky přehled všech vložených Tajných klíčů z Heuréka CZ i SK. Můžete je kdykoliv smazat (pokud nejsou použity v aktivní kampani) a pod ikonou otazníku zobrazit kampaně, ve kterých se daný klíč zobrazuje.